Geïnteresseerd? Bestel mijn boek bij je lokale boekhandel of Bol.com.
  • 22
    dec
    2011

    Het jaar 2011 in cartoons van The Washington Post

    De beste politieke cartoons brengen grote gebeurtenissen, ingewikkelde debatten en spraakmakende acties terug tot een enkele beelduiting. The Washington Post heeft daarom een selectie gemaakt van veertig prachtige tekeningen. Bekijk ze allemaal via deze link.

    Alles komt aan bod: Occupy, de Arabische Lente, de populariteitsval van Sarah Palin, het schandaal rondom het Twitter-ongelukje van congreslid Weiner, het opgehoogde schuldenplafond van de VS, mensenrechtenschendingen in China, politieke uitdagingen van president Obama en de uitschakeling van Osama bin Laden, die leidde tot een diplomatieke rel tussen Amerika en Pakistan.

    Gepubliceerd: NRC

NRC

Voor NRC Handelsblad, nrc.nl en nrc.next schreef ik sinds mijn aanstelling in september 2007 meer dan 800 artikelen. De meeste daarvan als opiniemaker voor nrc.nl.

Over de auteur

Archief artikelen van Steven de Jong. Op deze site kunt u zijn artikelen uit de periode 2001-heden lezen.

E-mail: dejongsteven@gmail.com
  • Volg Steven de Jong op Twitter!
  • Volg Steven de Jong op LinkedIn!